worldmiracle.net
Все о ремонте

Очеретяний дах

В світовому будівництві використовується велику безліч будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому знайти саме вигідну пропозицію не становить зусиль. Сьогодні набирає велику популярність очерет, який володіє кращою екологічною безпекою, що дуже вигідно його виділяє серед інших матеріалів. Камиш застосовується для монтажу покрівлі будь-яких будівель, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, крім цього для утеплення та звукоізоляції будь-яких ділянок. Дах з очерету житлових будинків - це не тільки екологічно безпечно, але і достатньо красиво і привабливо, адже очеретяний дах стане дуже вигідно виделятися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Покрівля з очерету має багато переваг:

- Відмінна теплоізоляція, яка надає можливість повністю відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для якісного утеплення даху;

- Краща шумоізоляція;

- Не дивлячись на рослинне походження, покрівля з очерету може простоять до 80 років, при правильної експлуатації;

- Відмінні ізоляційні властивості, які запобігають потрапляння вологи і снігу всередину приміщення;

Це найвигідніші переваги, які визначають очерет як сучасного будівельного матеріалу, але насправді їх значно більше.

Дах з очерету можна почати робити своїми силами, адже очерет зростає майже всюди, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні даху з очерету приватного будинку, значно вигідніше запросити фахівців, які зможуть працювати по новим технологіям і зроблять все найбільш якісно і швидко. Після будівництва очеретяного даху потрібно виконати його обробку протипожежними засобами, щоб виключити можливість загоряння, адже очерет відмінно горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.